سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست جمع آوری اطلاعات 

از آنجا که کلیه فعالیت‌های آف شمال طبق قانون و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد لذا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. همانطور که می‌دانید، به هنگام عضویت در سایت آف شمال، اطلاعاتی‌ از قبیل آدرس ایمیل، نام و نام خانواد‌گی، شماره تلفن و آدرس پستی از شما دریافت میشود. کلیه این اطلاعات به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شما مشتریان عزیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این اطلاعات برای مصارف شخصی‌ هیچ گونه استفاده‌ای نمی‌شود. بدیهی‌ است که دسترسی‌ به اطلاعات شخصی‌ شما عزیزان برای کلیه کارکنان آف شمال مقدور نمی‌باشد و تنها کارکنانی که به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند، امکان دسترسی‌ به این اطلاعات را دارند.

سیاست حریم خصوصی

آف شمال، خود را موظف می‌داند تا اطلاعات شخصی‌ شما را محفوظ نگاه داشته و این اطلاعات را در اختیار شخص و یا سازمانی قرار ندهد.

سیاست حریم خصوصی آف شمال

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در آف شمال  مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار آف شمال قرار می دهید. در ادامه فعالیت در آف شمال و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به آف شمال٬ به عنوان کاربر آف شمال شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما بصورت امانت در اختیار آف شمال خواهد بود.

سیاست حریم خصوصی آف شمال

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت آف شمال  وارد کرده اید.
 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.