درباره ما

آف شمال یک ایده خام و بدون فکر نیست . ما مدت هاست در حال ارزیابی و بررسی هستیم .وقت و هزینه گزافی صرف کردیم تا با جمع کردن یک تیم حرفه ای و با یک استراتژی درست و دید بلند مدت بتونیم فرهنگ خرید اینترنتی رو در شمال کشور جاری و مشتریانمون رو با تخفیفات استثنایی و سرویس های خاص شگفت زده کنیم .

ایده سازان آف شمال

ما به دنبال این هستیم تا در آینده ای نزدیک با حمایت شما عزیزان جمعی از بهترین مشتریان طلایی رو در شمال کشور گرد هم جمع کنیم تا بتونیم بهترین و طلایی ترین خدمات و کالاها رو با قیمت های استثنایی در اختیار شما قرار بدیم. چشم انداز آف شمال در جهت جلب رضایت مشتریان بصورتی تعریف شده تا کالا و خدمات بصورت  ایده آل ترین حالت به مشتریان ارائه بشه و رضایت صاحبان کالا رو در قبال تخفیف ارائه شده با فروش بیشتر جلب کنه تا در نهایت با گردش نقدینگی، مشکل رکود در بازار شمال کشور رو در حد توان خودش برطرف کنه .

تحقیقات و بررسی های میدانی کارشناسان متخصص آف شمال جهت پیاده سازی فرآیند تخفیف گروهی در شمال کشور از مدت ها پیش آغاز و در نهایت منجر به تاسیس شرکت طرح و اندیشه راهبردی تجارت پایدار به شماره ثبت 8112 در سال 96 شد تا این اطمینان برای شما فراهم شود که تمام فعالیت های آف شمال در قالب یک شرکت حقوقی و مطابق قوانین کشور عزیزمون انجام می گیره و از لحاظ قانونی قابل پیگیری خواهد بود .

اهداف بزرگمان بر پایه جلب رضایت شما عزیزان بنا شده پس در این راه تمام توانمون رو بکار گرفتیم و همواره برای ارائه بهترین خدمات تلاش می کنیم .

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.