هدف از تاسیس آف شمال

امروزه تمامی ما از رکود حاکم بر کسب و کارهای موجود بدلایل متعدد اقتصادی و سیاسی آگاه بوده و به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با آن درگیر می باشیم. سایه دراز مدت رکود بر بازار کسب و کار موجب عدم گردش مالی گردیده که علاوه بر نارضایتی ارائه دهندگان خدمات و محصولات بر روند تصمیم خریداران نیز تاثیرگذار بوده است . در چنین حالتی مناطقی فاقد اقتصاد پویا و فعال همچون شمال کشور بیش از سایر مناطق کشور تحت تاثیر قرار گرفته که پیامد های آن بر افراد بومی شمال کشور پوشیده نیست .

 

آف شمال

 

گروه تخصصی آف شمال با اتکا به متخصصین فعال خود در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی و بازاریابی و با بهره گیری از روش‌های نوین تبلیغاتی بستری فعال و پویا به منظور فروش کالاها و خدمات با تخفیف های باور نکردنی و پیشنهادات ویژه جهت رفاه حال خریداران و همچنین رونق بازار فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات در شمال کشور راه اندازی نموده است .

گروه تخصصی آف شمال در صدد است تا با استفاده از روش منحصر به فرد و چند منظوره خود خریدی آسان همراه با تخفیفی مناسب و کیفیت بالا برای مشتریان خود در شمال کشور به ارمغان آورد که در کنار آن صاحبان مشاغل مختلف نیز می توانند با ارائه خدمات و برندهای مبتنی بر کیفیت، مشتریان بیشتر و همیشگی جذب نمایند که تعامل این دو موضوع علاوه بر رضایت مشتریان از خریدی دلچسب ، موجب رونق کسب و کار و عبور از رکود حاکم بر بازار کسب و کار در شمال کشور خواهد گردید .

بدیهی است مسیر رسیدن به این هدف بزرگ بسی دشوار و نیازمند مشارکت جمعی و پایدار خواهد بود . لذا گروه تخصصی آف شمال در راستای نیل به اهداف خود اصل صداقت و راستی را که پایه اعتماد خواهد بود مد نظر قرار داده و در تحقق اهداف بلند خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

هدف از تاسیس آف شمال

همه با هم و برای هم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.